Skip to content
Main Menu
Our programmes
Browse by Category
Our programmes
View all programmes
Our programmes
Medicine & psychology
Our programmes
Engineering & architecture
Our programmes
Business & finance
Our programmes
Law & politics
Our programmes
Culture & media
Our programmes
Tech
Our programmes
STEM
Browse by Ages
Our programmes
Ages 12-14
Our programmes
Ages 15-18
Community
Who we are

We are now almost fully booked for Summer 2024 and expect to close registration in the next few days.

We are now almost fully booked for Summer 2024 and expect to close registration in the next few days.

InvestIN Yaz Okulları

12-18 yaş arası öğrenciler için Londra'nın kalbinde heyecan verici iş deneyimi programları sunuyoruz.

Dünyanın en çok aranan ve en rekabetçi 15 mesleğinden birini seçin.

HAKKIMIZDA

InvestIN, 2012 yılından bu yana dünyanın dört bir köşesindeki öğrencilere hayallerindeki kariyere yönelik sürükleyici bir deneyim sunuyor. Londra merkezli kuruluşumuz, bugüne kadar Birleşik Krallık'ın dört bir yanından ve 100'den fazla ülkeden 65.000'den fazla öğrenciyi ağırladı. Öğrencilere tamamen pratik ve profesyonel kariyer deneyimleri sunan küresel bir kuruluşuz ve bizi tercih eden her öğrenciye mesleki özgüven kazandırmaya kararlıyız.

NEDEN INVESTIN’İ TERCİH ETMELİSİNİZ

Kendileri için doğru mesleği seçebilmeleri ve potansiyellerini en üst düzeye çıkarabilmeleri için gençlere alanında uzman profesyonellerle birlikte sektörde uygulamalı deneyim kazanma fırsatı sunuyoruz. Yaz okulumuz öğrencilere birinci sınıf bir iş deneyimi sunuyor:

Sektördeki en iyi profesyonellerle çalışın

Öğrenciler profesyonellerle birlikte çalışıp sektöre özgü kariyer simülasyonlarına katılarak uygulamalı, pratik deneyim kazanıyor.

Seçkin profesyonel mekanları ziyaret edin

Öğrenciler, Londra ve çevresinde seçtikleri sektörle ilgili profesyonel firmaları, şirket merkezlerini ve sektörün simge yapılarını keşfetme fırsatı yakalıyor.

Londra’nın merkezinde üniversite kampüsü hayatını keşfedin

Öğrenciler Londra’nın kalbinde bulunan ve şehri keşfedebilecekleri Londra Üniversitesi öğrenci yurtlarında kalıyor.

Başvurularınızda öne çıkın

Öğrenciler, üniversite ve iş başvurularını desteklemek için kişiselleştirilmiş bir sertifika ve sektör referans mektubu alıyor.

Bize Güvenebilirsiniz

Geçtiğimiz on yıl boyunca, sektördeki en iyi yaz okulu deneyimini sunarak ün kazandık:

  • İngiliz Akreditasyon Konseyi tarafından kısa kurs sağlayıcısı olarak akredite edilmiş olmaktan gurur duyuyoruz ve en yüksek eğitim standartlarını sürdürme taahhüdümüze sıkı sıkıya bağlıyız.
  • Dünya genelinde, okul ve işyeri arasında köprü kurma misyonumuzu paylaşan 1.200'den fazla Ortak Okuldan oluşan bir ağa sahibiz.
  • 1.400 Trustpilot incelemesi sonucunda 5 üzerinden 4,8 puan ortalamasına sahibiz.
  • Geçtiğimiz yaz bizi tercih eden öğrencilerden %93’ü InvestIN’i arkadaşlarına tavsiye edeceklerini ifade ettiler.

PROGRAMLARIMIZ

12-14 yaş veya 15-18 yaş için 15'e kadar farklı kariyer seçeneği sunan yaz okulları düzenliyoruz:

Sanat I Mimarlık I Bilgisayar Mühendisliği l Diş Hekimliği l Mühendislik l Girişimcilik l Moda Tasarımı l Film Yapımı l Adli Bilimler l Uluslararası Politika l Yatırım Bankacılığı l Hukuk l Tıp l Psikoloji l Veterinerlik

Her program sektör profesyonelleri tarafından tasarlanmakta ve sunulmakta olup kariyer simülasyonları, profesyonel firma ziyaretleri, özel ağ oluşturma ve kariyer koçluğunu içeren benzersiz bir programa sahiptir. Bu, öğrencilerin çok çeşitli uzmanlık alanlarını keşfederek seçtikleri alana 360 derecelik bir bakış açısı kazanmalarını sağlıyor.

Yaz okullarımızdan birine 1 hafta ya da 2 haftalık bir süre için rezervasyon yaptırmayı tercih edebilirsiniz. 2 haftalık deneyiminizi hafta sonu boyunca ek kariyer geliştirme fırsatları için Premium'a yükseltme seçeneğiniz de bulunmaktadır. Ayrıca, öğrencilerin Londra Üniversitesi öğrenci yurtlarında kalacağı ve tüm yemeklerin dahil olduğu yatılı paketimizi de tercih edebilirsiniz. Programda geçirdikleri süre boyunca öğrencilerimizi desteklemek için 7/24 sahada olan özel bir güvenlik ekibimiz bulunmaktadır.

KÜRESEL BİR ÖĞRENCİ TOPLULUĞU

Bugüne kadar hayallerindeki kariyeri Londra'nın kalbinde deneyimlemek için 100'den fazla farklı ülkeden bize katılan öğrencilerimiz oldu. Öğrencilerimiz, farklı geçmişlerden ve kültürlerden gelen bir dizi insanla tanışma, birlikte çalışma ve arkadaşlık etme fırsatını, bizimle geçirdikleri zamanın en önemli yanlarından biri olarak belirtmektedir. Programlarımız İngilizce olarak sunulmaktadır ve katılmak için minimum İngilizce CEFR seviyesinin B2 (orta üstü) olmasını şart koşmaktayız. Bu, öğrencilerin İngilizcelerini profesyonel bir ortamda, Birleşik Krallık’tan ve denizaşırı ülkelerden hevesli ve benzer ilgi alanlarına sahip öğrencilerle birlikte pratik yapmaları için harika bir fırsat sunuyor.

KAYIT KABUL EKİBİMİZLE GÖRÜŞÜN

Kayıt kabul ekibimiz, çocuğunuzun ilgi alanlarını ve becerilerini onlar için doğru yaz okuluyla eşleştirmenize yardımcı olmaya çalışmaktadır. Herhangi bir sorunuz varsa veya ekibimizden biriyle ücretsiz bir görüşme yapmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Telefon numarası: +44 (0)20 3488 5089

BİZEULAŞIN